Gävlemilen 2018

Visa instruktioner
Visa inställningar
Namn Tid
15 hits.
Bilmetro Audi
Namn Född Klass Förening Tid
Andreas Sörfeldt 1978 Män Motion Bilmetro Audi 58.48
Yohanes Tesfagabir 1992 Män Motion Bilmetro Audi 1.01.31
Fredrik Lindström 1984 Män Motion Bilmetro Audi 1.01.37
Ismael Sjölin 1995 Män Motion Bilmetro Audi 1.02.52
Robin Sandström 1994 Män Motion Bilmetro Audi 1.12.22
05.17.10
Bilmetro Scania
Namn Född Klass Förening Tid
Fredrik Westlund 1986 Män Motion Bilmetro Scania 53.59
Pontus Jansson 1973 Män Motion Bilmetro Scania 1.01.39
Niklas Håkansson 1971 Män Motion Bilmetro Scania 1.03.10
(02.58.48)
Bilmetro Seat
Namn Född Klass Förening Tid
Daniel Hedqvist 1986 Män Motion Bilmetro Seat 39.27
Patric Fridlund 1986 Män Motion Bilmetro Seat 44.18
Markus Bergsten 1986 Män Motion Bilmetro Seat 52.48
Frida Rickegård 1990 Kvinnor Motion Bilmetro Seat 59.46
Robin Pouzar 1988 Män Motion Bilmetro Seat 1.08.36
04.24.55
Bilmetro Volkswagen
Namn Född Klass Förening Tid
Emelie Hildebrand 1984 Kvinnor Motion Bilmetro Volkswagen 46.11
Erik Cassman 1985 Män Motion Bilmetro Volkswagen 54.17
Farbod Chehrehvani 1989 Män Motion Bilmetro Volkswagen 1.01.36
Petter Lundgren 1997 Män Motion Bilmetro Volkswagen 1.02.45
(03.44.49)
Hagaströms SK
Namn Född Klass Förening Tid
Emil Jeppsson Män Motion Hagaströms SK 51.51
(51.51)
Hudik Triathlon
Namn Född Klass Förening Tid
Franz Hellberg 1973 Män Motion Hudik Triathlon 43.41
(43.41)
Lag Certego Elit
Namn Född Klass Förening Tid
Alexander Pouzar 1988 Män Motion Lag Certego Elit 46.41
Per Wahlström 1964 Män Motion Lag Certego Elit 48.18
Douglas Kuusela 1970 Män Motion Lag Certego Elit 48.35
Emil Olsson 1998 Män Motion Lag Certego Elit 53.08
Thomas Dahl 1984 Män Motion Lag Certego Elit 54.09
04.10.51
Lag Certego Motion
Namn Född Klass Förening Tid
Anders Ekman 1964 Män Motion Lag Certego Motion 54.12
Michael Weber 1974 Män Motion Lag Certego Motion 54.50
Anna Selander 1973 Kvinnor Motion Certego 54.50
Albin Wahlström 1994 Män Motion Lag Certego Motion 57.56
Filip Regnander 1992 Män Motion Lag Certego Motion 1.08.37
04.50.25
Los Polluos
Namn Född Klass Förening Tid
Guillermo Jimenez 1979 Män Motion CC Ferroviario Málaga 51.31
(51.31)
Petra Tidlund
Namn Född Klass Förening Tid
Petra Tidlund 1973 Kvinnor Motion Valbo 51.33
(51.33)
Rotebergs Springsällskap
Namn Född Klass Förening Tid
Ann Martinsson 1974 Kvinnor Motion Rotebergs Springsällskap 1.13.47
(01.13.47)
Spanish Mafia
Namn Född Klass Förening Tid
David Comapdre-Senar 1992 Män Motion Spanish Mafia 53.31
Maria Sanchez-Luque 1996 Kvinnor Motion Spanish Mafia 58.16
Isabel Bueno-Rosete 1994 Kvinnor Motion Spanish Mafia 1.08.45
(03.00.32)
Storaenso select
Namn Född Klass Förening Tid
Niclas Mattsson 1966 Män Motion Storaenso 50.43
Kristian Halonen 1976 Män Motion Storaenso 51.31
Åke Larsson Snygg 1967 Män Motion Storaenso 53.11
Roger Liljedahl 1978 Män Motion Storaenso 1.03.58
Tim Westin 1982 Män Motion Storaenso 1.06.06
04.45.29
Storaenso supreme
Namn Född Klass Förening Tid
Johan Byström 1974 Män Motion Storaenso supreme 39.45
Mats Lindström 1986 Män Motion Storaenso supreme 40.03
Mikael Dahlström 1982 Män Motion Storaenso supreme 44.06
Anders Hedlund 1993 Män Motion Storaenso supreme 47.35
Jan Rosenqvist 1964 Män Motion StoraEnso 56.02
03.47.31
Tandakuten Gävle
Namn Född Klass Förening Tid
Mohamnad Yazdani 1952 Män Motion Ingen 54.14
(54.14)